Klienci

Klientami naszej firmy są przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż. Najczęściej współpracujemy z mleczarniami, firmami spożywczymi i farmaceutycznymi dostarczając nowoczesne rozwiązania z dziedziny transportu i pakowania produktów.

Ze względu na produkcję urządzeń bezpośrednio pod klienta mamy unikalne możliwości w doborze rozwiązań, które w danym przypadku są najlepsze i najbardziej skuteczne, bez zbędnego zawyżania kosztów produkcji. Produkowane przez nas mieszarki, dozowniki ślimakowe czy działają w Polsce a także na Litwie, Białorusi czy we Francji.

Do każdego klienta podchodzimy z profesjonalizmem, sprawdzając rozwiązania już działające u danego przedsiębiorcy a następnie doradzają najkorzystniejsze rozwiązanie. Nie zawsze niezbędna jest budowa zupełnie nowego urządzenia, niejednokrotnie wystarczy modyfikacja lub dokupienie dodatkowych funkcjonalności, które na długi okres czasu zaspokoją potrzeby przedsiębiorstwa.

Z uwagi na wykorzystywane materiały (stal kwasoodporna) oraz metody jej obróbki nasze urządzenia działają nie tylko w przemyśle spożywczy, ale także w miejscach, gdzie normalne materiały co kilka lat muszą być wymienianie z uwagi np. na korozję, czy skrajne warunki środowiskowe – temperatura, wilgotność.